MEB Onaylı, Türkiye'nin Uzaktan Eğitim Merkezi

Orkun Eğitim Kurumları olarak, 29 yıllık tecrübeyle düzenlediğimiz mesleki eğitim kurslarında Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve üniversite onaylı sertifikalar veriyoruz. Uzaktan eğitim merkezinde kursiyerlerin istedikleri her an iletişime geçebilecekleri uzman eğitmenler, deneyimli kadro ve profesyonel çağrı merkezimizle hizmet sunuyoruz.

Sertifikalar Uluslararası Geçerliliğe Sahip

Merkezimiz, farklı konularda kursiyere mesleki ve sosyal açıdan yeterlilik kazandırıyor. Ulusal ve uluslararası kariyer platformlarında kursiyerlerinin bir adım önde olmasını sağlıyor. Eğitimlerine Türkiye ve dünyadaki gelişmelere göre yön veren kurumumuz, kursiyerlerine, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaları; anlaşmalı üniversite ya da MEB onaylı olarak sunuyor.

Katılımcıların Sınavda Başarılı Olması Gerekir

MEB onaylı olan ve süresiz geçerliliği olan bu belgelere sahip olmak için her katılımcının eğitimlere katılması ve kurs sonunda gireceği sınavdan başarılı olması gerekir. Sınav sonucu “başarı notu” olarak sertifikada yer alır. Bakanlık adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen sertifikalar, resmi belge niteliği taşır.

Siz de kendinizi geliştirmek, eğitimin geçerliliğinden emin olmak ve MEB onaylı başarı sertifikasına sahip olmak için Orkun Eğitim Kurumları’na başvurabilirsiniz.


Diğer Duyurular

Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.