Hikayemiz

Orkun Eğitim Kurumları, 1995 yılında ‘İş Arayan Değil; İş İçin Aranan Kişi Olun’ sloganı ile piyasanın ihtiyaç duyduğu nitelikli personelleri yetiştirmek amacıyla yola çıkmıştır.

Eğitim sektöründe kendini ispatlamış, tecrübeli ve donanımlı bir kadro ile hizmet veren Orkun Eğitim Kurumları, aradan geçen yaklaşık 28 yılda MEB ve üniversite onaylı sertifikalarıyla binlerce kursiyeri mesleki becerilerle donatıp piyasaya sunmuştur.

Eğitim çalışmalarında teknolojinin bütün imkanlarını kullanan kurumumuz, değişen dünyaya ayak uydurmayı kendine ilke edinmiştir. Bu çerçevede özellikle de pandemi döneminde uzaktan eğitimi müfredatına almış, eğitimlerini online ortama yükleyerek insanların istedikleri yer ve mecralardan (bilgisayar, telefon, tablet vb.) erişimlerine açmıştır.

Eğitim ve hizmet kadrosundaki personelini, piyasa deneyimi olan kişiler arasından eleyerek seçen Orkun Eğitim Kurumları, her ne olursa olsun, öğrencisinin emeğini ve eğitim alma hakkını karşılıksız bırakmamayı en önemli vazife ve erdem olarak görmektedir.

Orkun Eğitim Kurumları’nda eğitim, haftanın 7 günü ve günün her saatinde gerçekleşmektedir. Ders saatlerimiz, tüm öğrencilerimizin katılabilmesi maksadıyla, onlara uyan saat dilimleri seçilerek ayarlanmaktadır. Biz, her türlü desteği öğrencimize sunmaktayız. Eğitim sonrasında yaşanılan herhangi bir sıkıntı, kurumumuz tarafından koşulsuz şartsız öğrencimizin memnuniyeti ile sonuçlandırılmaktadır. Kendini, eğitim aldığı programa hakim görmeyen öğrencilerimiz, eğitiminin sonrasında da eğitimcilerimizden yararlanabilmekte, kurumumuzun etüt ve internet imkanından faydalanmaya devam edebilmektedir.


Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.