Autodesk

1982 yılında kurulan ve 3D modelleme alanında büyük yazılımlar geliştiren Autodesk şirketi AutoCAD ve 3DS Max dahil olmak üzere çok sayıda önemli programa imza attı. İnşaat sektöründen film ve dizi sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede kullanılan Autodesk’in Adana’daki tek yetkili, resmi, lisanslı kurs merkezi Orkun Eğitim Kurumlarıdır. Bu yetki ile aşağıdaki kursları vermekteyiz.

3D Studio Max

Animasyonlar, üç boyutlu modeller ve dijital görseller oluşturmak için kullanılan üst düzey grafik programı 3DS Max, grafik tasarım endüstrisinin en popüler yazılımlarından biri. Autodesk şirketinin sunduğu ürünlerden biri olan 3DS Max, gerçekçi bina ve ürün görselleri oluştururken, mimari projeler hazırlarken, mobil oyun veya bilgisayar oyunu tasarlarken, karakter modellerken birinci tercih durumunda. Hem kullanım kolaylığı hem de hızı 3DS Max’i popüler hale getiriyor. Diğer Autodesk yazılımları gibi 3DS Max’in de Adana’daki tek yetkili, resmi ve lisanslı kurs merkezi Orkun Eğitim Kurumları.

AutoCad

Kullanıcılarına gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu tasarımlar yapma imkanı sunan AutoCAD, son derece gelişmiş bir yazılımdır. Bir bina planından makine parçalarına, ev dekorasyonuna kadar birçok tasarım yapmamızı sağlayan AutoCAD programının Adana’daki tek yetkili, lisanslı, resmi eğitim merkezi Orkun Eğitim Kurumlarıdır.


Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.