Adobe

Masaüstü yayıncılıkta en çok tercih edilen grafik tasarım programlarından biridir. Tasarımcıların, grafikerlerin ve profesyonel sanatçıların yoğun bir şekilde kullandığı Adobe programı ile fotoğraf düzenleme, görsel efekt ekleme, video düzenleme gibi çok sayıda işlem yapılabilmektedir.

Adobe Photoshop

Grafik Tasarım dünyasının en temel yazılımlarından biri Adobe Photoshop’tur. Bu program vektörel çizimden fotoğraf manipülasyonuna, reklam afişlerinden grafik tasarım projelerine kadar pek çok imkan sağlıyor. Dünyanın yaşadığı dijital dönüşüm, grafik tasarımcılığı en popüler mesleklerden biri haline getirdi. Siz de iş dünyasında nitelikli bir profesyonel olmak istiyorsanız Adobe Photoshop öğrenebilirsiniz. Adobe Photoshop’un Adana’daki tek yetkili kurs merkezi Orkun Eğitim Kurumlarıdır.

Adobe Illustrator

Reklam, dijital pazarlama, sinema gibi sektörler de dahil olmak üzere en yaygın kullanılan grafik tasarım programı Adobe Illustrator bir grafik tasarımcının mutlaka kullanması gereken programlardan biridir. Tüm dünyanın büyük bir hızla dijitalleştiği çağımızda, tercih edilen bir profesyonel olmak için siz de Adobe Illustrator’u Adana’daki tek resmi, lisanslı, yetkili kurs merkezi Orkun Eğitim Kurumlarından öğrenebilirsiniz. Orkun Eğitim Kurumlarından alacağınız Adobe Illustrator sertifikası, Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Üniversiteleri tarafından onaylı, e-Devlet sisteminde görüntülenebilen, resmi ve geçerli bir sertifikadır.


Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.